مشاوره و سفارش

نظام مهندسی

فیلم و کلید واژه آزمون نظام مهندسی- هر مهندسی عمران یا معماری برای ارتقا سطح شغلی خود نیاز دارد تا مدرک نظام مهندسی خود را دریافت کند. گروه آموزشی مه یا‌د با بهره گیری از مدرسین و مشاورین خود در طی سال های متعدد و مشاوره بیش از ۱۰ هزار داوطلب، جهت برطرف کردن نیاز جامعه مهندسین در جای جای ایران، فیلم های آموزشی جامع به همراه کلید واژه کاملی برای آزمون نظام مهندسی نظارت و اجرا تولید کرده است. همچنین داوطلبین می توانند. از مشاوره های مشاورین مه یاد و نکات خاص آموزشی در پک های آموزشی بهره ببرند.

گروه آموزشی مه یاد بیش از ۵ سال در زمینه آموزش آزمون نظام مهندسی شروع به کار کرده است. این گروه آموزشی در ابتدا پس از برگزاری کلاس های آموزشی بصورت حضوری، تصمیم بر گسترش فعالیت خود در فضای مجازی نمود. لذا فیلم های آموزشی با بالاترین کیفیت متناسب با نیاز واقعی داوطلبین تهیه نمود.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه گروه آموزشی مه یاد، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع نظام مهندسی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه گروه آموزشی مه یاد

سیدمهدی موسوی