مجموعه گروه آموزشی مه یاد شما را به خرید بهترین محصولات نظام مهندسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مباحث مقررات ملی ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه مطالعه مباحث مقررات ملی ساختمان ۱- تمرکز اولیه بر روی مباحث با اهمیت۲-تمرکز ثانویه بر روی مباحث کم اهمیت ترنتیجه گیری مباحث مقررات ملی ساختمان
مباحث مقررات ملی ساختمان

مباحث مقررات ملی ساختمان

در صورتی که می خواهید در آزمون نظام مهندسی شرکت کنید باید بدانید که آزمون عمدتا از مباحث مقررات ملی هستند، پس توصیه اکید می کنم تا مطالب این مقاله را به خوبی بخوانید.

مباحث مقررات ملی ساختمان

نحوه مطالعه مباحث مقررات ملی ساختمان

 ۱- تمرکز اولیه بر روی مباحث با اهمیت

در آزمون نظام مهندسی برخی از مباحث بشدت پر سوال هستند. مثلا در رشته برق مبحث ۱۳ و ۱۵ بسیار پر سوال هستند. و در رشته عمران مباحثی مثل ۹ ، ۱۰ ، ۸ ، ۷ ، ۶ و راهنمای جوش. پس با این تفاسیر باید اولیت زمان مطالعه را بر روی این مباحث قرار داد. البته وقتی سوالات سال های قبل را بر اساس صفحه و مبحث مرتب کنید، خودتان این موضوع را به وضوع می بینید. و حتی می توانید به این موضوع که کدام صفحه از یک مبحث مهم تر از دیگر مباحث هست را با این کار متوجه شوید.

مطالعه را از مباحث با اهمیت تر شروع کنید

۲-تمرکز ثانویه بر روی مباحث کم اهمیت تر

پس از آن که مباحث با سوالات بیشتر و مهم تر را مورد مطالعه قرار دادید این را نباید فراموش کنید که نباید از دیگر مباحث غافل شد. چرا که گاهی اوقات قبولی در آزمون تنها در گرو حل یک سوال است.

نکته جذاب تر این است که از مباحث با سوالات کمتر معمولا سوالات مفهومی و سنگین نمی دهند. تنها به کمک کلید واژه و های لایت مناسب سریعا می توانید وارد مبحث شوید و پاسخ سوال را بدهد. برای مثال مباحثی مانند مبحث ۲ مقررات ملی ساختمان، قانون نظام مهندسی، قانون کار، قوانین بیمه و مالیات. این را به خطر داشته باشید زمانی که برای این تیپ از سوالات غالبا گذاشته می شود کم است. و امتیاز این سوالات با دیگر سوالات برابر است. به تجربه برای بنده ثابت شده است که حتی بهتر است این مباحث اول در آزمون حل شوند.

از تمام این مطالب که بگذریم نکته جذاب کار اینجاست از مباحثی مثل ۱۲ یا ۲۲ غالبا ۲ الی ۴ سوال می آید که با دانستن تفاوت مباحث که در فیلم های آموزشی آموزش داده شده است و با حل و تمرین در این فیلم ها به تسلط تفکیک مبحث رسیده ایم می توانیم به سادگی سوالات این مباحث را حل کنیم. و نگرانی و استرس کمتری را به خودمان تحمیل کنیم. مباحث مقررات ملی ساختمان

مباحث آسان را به هیچ وجه حذف نکنید!

 

 

نتیجه گیری مباحث مقررات ملی ساختمان

 نتیجه ای که می توان از موضوعات گرفت این است که، در صورتی که زمان کافی دارید. معمولا زمان بین یک الی دو ماه برای آزمون نظارت و اجرا کافی است. می توانید با استفاده از مشاوره های مشاورین ما اولویت بندی کنید و پس از شروع به مطالعه کنید.

 

ولی اگر نه، زمان کافی برای مطالعه آزمون ندارید، باید صرفا با تهیه یک کلید واژه مناسب به تمرین و حل سوالات سال های قبل بپردازید. لطفا تا می توانید از حل سوالات تالیفی بپرهیزید. تا بتوانید با کلید واژه مورد استفاده آشنا شوید و در جلسه آزمون دچار مشکل نشوید.

همچنین می توانید در کلاس های ویژه دوران جمع بندی گروه آموزشی پژوهشی مه یاد شرکت نمایید. تا در زمان کوتاه و کمی که دارید سوالات مناسب برای شما حل شود و با تیپ های سوالات مختلف آزمون آشنا شوید. و همچنین در این دوره سوالات پر اهمیت و پرتکرار سال های قبل حل می شود.

 

 

جهت مطالعه بیشتر بروی موضوع مطرح شده می توانید به مقاله کامل مباحث مقررات ملی ساختمان رجوع نمایید.

 

شاید بخواهید در مورد کلید واژه مناسب نیز مطالبی را بدانید لذا شما را به مطالعه این موضوع نیز دعوت می نماییم.

 

 

 

جهت ارتباط با گروه آموزشی پژوهشی مه یاد و دریافت محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۸۶۰۱۹۸۶

۰۹۱۶۷۰۱۷۸۰۱

آدرس تلگرام مجموعه: nezammohandesi_com@

دفتر مرکزی: البرز، کرج، بلوار مظاهری، طبقه فوقانی پاساژ احمدی

صفارپور و موسوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گروه آموزشی مه یاد شما را به خرید بهترین محصولات نظام مهندسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09128601986 09128601986