مجموعه گروه آموزشی مه یاد شما را به خرید بهترین محصولات نظام مهندسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اموزش مبحث ۹

آنچه در این مقاله می خوانید...

مطالبی که شاید بپسندید:
آموزش مبحث ۹ ویرایش ۹۹

اموزش مبحث ۹

با سلام و روز بخیر خمت مهندسان عزیز و داوطلبان عزیز آزمون نظام مهندسی ، در این مقاله می خواهیم توضیحاتی را در مورد فیلم آموزشی مبحث نهم آیین نامه ملی ساختمان که برای شما داوطلبان عزیز تهیه شده است ارائه دهیم که توسط گروه آموزشی مه یاد تولید گردیده است.

آموزش مبحث ۹ ویرایش ۹۹

همانطور که داوطلبان عزیز می دانید از آزمون اردیبهشت ۱۴۰۰  ، ویرایش جدید شماره نهم مقررات ملی ساختمان مبنای آزمون نظام مهندسی قرار گرفته است.

و مطمئناً  همانطور که مشاهده کردید ، کتاب مبحث نهم جدید کتابی است با بیش از ۶۰۰ صفحه و مطالب پیچیده که باعث می شود داوطلبان نسبت به آزمون نظام مهندسی دچار استرس و ترس شوند.

با این وجود ، گروه آموزشی مه یاد برای رفع نگرانی داوطلبان آزمون نظام مهندسی فیلم آموزشی را از مبحث نهم آیین نامه ملی ساختمان آماده کرده است. این فیلم های آموزشی شامل ۸ ساعت فیلم آموزشی ویژه نظارت و اجرا و ۸ ساعت آموزش تکمیلی است.

در این فیلم آموزشی ، بیش از ۱۷۰ سوال از سوالاتی که سالها قبل از مبحث نهم مقررات ملی ساختمان در آزمون نظام مهندسی ذکر شده بود حل شده است.

همچنین هنگام حل سوالات ، کلمه کلیدی مناسب برای هر سال ارائه می شود. سوالات به گونه ای تشریح می شوند که تمام بخشهای مبحث نهم قانون ملی ساختمان که در آزمون نظارت و اجرا مورد سال قرار می گیرند توضیح و تفسیر می شوند.

همچنین همراه با فیلم های آموزشی این مبحث ، یک کلید واژه جامع از این مبحث در اختیار داوطلب قرار می گیرد تا داوطلبان با سهولت بیشتری به سوالات مختلف این موضوع پاسخ دهند.

همچنین ۱ ساعت اول این فیلم آموزشی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید کیفیت آموزش ما را خودتان ببینید. داوطلبان گرامی آزمون نظام مهندسی ، در صورت داشتن هرگونه سوال می توانند با مشاوران گروه آموزشی مه یاد که شماره تماس آنها در انتهای این مقاله قرار داده شده است ، تماس بگیرند.

 

 

مشاهده فیلم آموزشی مبحث ۹ ویرایش جدید

 

فیلم آموزش مبحث ۹

 

 

 

مطالبی که شاید بپسندید:

۱- کلید واژه نظام مهندسی مه یاد

 

 

جهت ارتباط با گروه آموزشی پژوهشی مه یاد و دریافت محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۸۶۰۱۹۸۶

۰۹۱۶۷۰۱۷۸۰۱

آدرس تلگرام مجموعه: nezammohandesi_com@

دفتر مرکزی: البرز، کرج، بلوار مظاهری، طبقه فوقانی پاساژ احمدی

اموزش مبحث ۹

صفارپور و موسوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گروه آموزشی مه یاد شما را به خرید بهترین محصولات نظام مهندسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *