مجموعه گروه آموزشی مه یاد شما را به خرید بهترین محصولات نظام مهندسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آموزش مبحث نهم برای نظارت عمران

آنچه در این مقاله می خوانید...

آموزش مبحث ۹مطالبی که شاید بپسندید:
آموزش مبحث ۹ ویرایش ۹۹

آموزش مبحث نهم برای نظارت عمران

با عرض سلام و روز بخیر خدمت شما مهندسین به داوطلبین آزمون نظام مهندسی در این مقاله می خواهیم به موضوع آموزش مبحث نهم برای نظارت عمران بپردازم.

همانگونه که می دانید مبحث نهم مقررات ملی ساختمان و همچنین مبحث دهم مقررات ملی ساختمان از جمله مهم ‌ترین مباحث برای گروه عمران در آزمون های نظام مهندسی می باشد.

که تعداد سوالات این مباحث در هر دوره آزمون بیشترین تعداد سوالات نسبت به دیگر مباحث می باشد.  همین موضوع باعث شده است که داوطلبین اقدام به حذف بقیه مباحث کرده و صرفاً وقت خود را برای  مطالعه این مباحث کنم.

این اقدام از نظر ما کاملاً غلط می باشد. چرا که داوطلبین نمی بایست تمامی مباحث را حذف کنند و باید همه مباحث را مورد مطالعه قرار بدهند.

با توجه به اینکه مبحث نهم مقررات ملی ساختمان،  ویرایش جدید آن در آزمون های نظام مهندسی مبنا قرار گرفته شده است گروه آموزشی مه یاد اقدام به تهیه فیلم های آموزشی این مبحث و حل بیش از ۱۷۰ سوال از این مبحث گردیده است تا داوطلبین بتوانند با مشاهده این فیلم ها و همچنین مطالعه این مبحث و همچنین استفاده از کلید واژه گروه آموزشی مه یاد ، از پس سوالات این مبحث به خوبی بر بیایند.

آموزش مبحث ۹ ویرایش ۹۹

آموزش مبحث ۹

همچنین  در انتها و پس از مطالعه این مباحث گروه آموزشی مه یاد اقدام به  برگزاری آزمون های آزمایشی از تمامی مباحث می کند تا میزان تسلط به آمادگی داوطلبین را برای این آزمون ها بسنجد.

شما داوطلبان عزیز برای آماده شدن بهتر و بیشتر برای آزمون نظام‌ مهندسی همچنین با توجه به اهمیت مبحث نهم مقررات ملی ساختمان می ‌توانید با خرید پک های آموزشی مه یاد و همچنین خرید پک های آزمون های آزمایشی گروه آموزشی مه یاد و با مطالعه این پک ها به خوبی برای آزمون آماده شوید. همچنین برای دریافت مشاوره برای آزمون نظام مهندسی می توان با شماره هایی که در انتهای این مقاله قرار دارد تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

مطالبی که شاید بپسندید:

 

۱- همه چیز درباره آزمون نظام مهندسی

 

۲- کلید واژه مبحث ۹

 

۳- فیلم های آموزشی مه یاد

 

 

جهت ارتباط با گروه آموزشی پژوهشی مه یاد و دریافت محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۸۶۰۱۹۸۶

۰۹۱۶۷۰۱۷۸۰۱

آدرس تلگرام مجموعه: nezammohandesi_com@

دفتر مرکزی: البرز، کرج، بلوار مظاهری، طبقه فوقانی پاساژ احمدی

صفارپور و موسوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گروه آموزشی مه یاد شما را به خرید بهترین محصولات نظام مهندسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *