مجموعه گروه آموزشی مه یاد شما را به خرید بهترین محصولات نظام مهندسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آموزش آزمون نظام مهندسی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روند آموزش آزمون نظام مهندسیراهکار آموزشی آزمون نظام مهندسی مه یاد
آموزش آزمون نظام مهندسی

آموزش آزمون نظام مهندسی

با سلام و روز بخیر خدمت تمامی مهندسین و داوطلبین آزمون نظام مهندسی

آموزش آزمون نظام مهندسی

در این مقاله می‌خواهیم مطالبی در مورد آموزش آزمون‌ نظام‌مهندسی خدمت مهندسین عزیز و گرامی ارائه دهیم تا مهندسین عزیز بدانند در مقابل چه نوع آزمون قرار گرفتند و بتوانند به خوبی از پس این آزمون همانند  آزمون‌های دیگر نیز هم بر بیایند.

آزمون نظام مهندسی مانند آزمون کنکور یک آزمون تستی است. ولی با این تفاوت که این آزمون جزو باز است. و باید بر اساس اصول و الگوهای آزمون جزو بازی عمل کنیم.

 

 

 

روند آموزش آزمون نظام مهندسی

 

در این آزمون تنها کافی است ۵۰ درصد امتیاز را بیاوریم. پس هر داوطلب تنها دارد با خودش رقابت می کنند نه با دیگر داوطلبین. این آزمون شامل ۶۰ سال است که معمولاً بین ۴۰ تا ۴۵ سال این آزمون همواره تکراری سوالات آزمونهای گذشته است. پس یک داوطلب در قدم اول باید به حل سوالات سال های قبل اقدام نماید. اما این گونه نباشد که شروع به حل سوالات مثلاً اسفند ۹۵ از شماره ۱ تا شماره ۶۰ کند. ابتدا باید سوالات را به صورت صفحه و مبحث مرتب کنند مثلاً از مبحث ۳ صفحه ۷ هر سوالی که تا کنون آمده است را مرتب کنید و پس از آن به صفحه ۸ برود و پس از آن به سوالات صفحه ۹ برود.

با این عمل داوطلب می تواند آنچه در ذهن طراح است رامتوجه شود و به مطالب یک مبحث را به خوبی تسلط پیدا کند. و بداند که کدام بخش ها یک مبحث مهم تر هستند.

همچنین باید بدانیم تمامی مباحث نظام مهندسی حدود ۴ هزار صفحه میباشد که قاعدتاً هیچکدام از داوطلبین نمی توانند تک تک مباحث و بندها را حفظ کنند اما با توجه به آنچه در سالهای گذشته مورد سوال قرار گرفته بوده ،  معمولاً ۲۰ تا ۳۰ درصد صفحات از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار هستند پس مهم است که داوطلب بر این موارد تسلط کافی پیدا کند.

 

 

 

راهکار آموزشی آزمون نظام مهندسی مه یاد

 

گروه آموزشی مه یاد برای رفع این مسئله و کمک به داوطلبین تا تسلط کافی و لازم برای آزمون نظام مهندسی پیدا کنند فیلم های آموزشی تهیه کرده که نمونه این فیلم‌ها را در سایت خود قرار داده است. شما می توانید به سایت گروه آموزش مه یاد و یا کانال تلگرام گروه آموزش مه یاد که در انتهای مقاله موجود است مراجعه کنید. و با مشاهده نمونه فیلم ها و یا تهیه پک های آموزش گروه آموزش مهیاد می توانید به نحوه صحیح مطالعه و آماده شدن برای آزمون نظام مهندسی اقدام نمایید. همچنین گروه آموزش مه یاد کلید واژه و متن مرتب شده قانون کنترل ساختمان را در پک های آموزشی خود گنجانده است.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر وارد سایت دیگر مجموعه مه یاد شوید

 

 

 

سایت نظام مهندسی مه یاد

 

 

 

جهت ارتباط با گروه آموزشی پژوهشی مه یاد و دریافت محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۸۶۰۱۹۸۶

۰۹۱۶۷۰۱۷۸۰۱

آدرس تلگرام مجموعه: nezammohandesi_com@

دفتر مرکزی: البرز، کرج، بلوار مظاهری، طبقه فوقانی پاساژ احمدی

آموزش آزمون نظام مهندسی

صفارپور و موسوی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گروه آموزشی مه یاد شما را به خرید بهترین محصولات نظام مهندسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *